LARGO ZNÓW W AKCJI

W niedzielę 10 grudnia podczas mikołajkowych zawodów w ujeżdżeniu na wrocławskich Partynicach bardzo dobrze zadebiutowały dwa konie. Po raz pierwszy w klasie Małej Rundy CC-4 wystartował LARGO (Landor - Lena  po Bas) hodowli Krzysztofa Leszczyńskiego (Pyszczyn) wygrywając  z wynikiem 64,079%.

Drugi debiut to czteroletnia ciemnosiwa klacz FLORENTYNA L (Lenon L - Faith Hill po Leonardo). Wynik jaki osiągnęła jest naprawdę imponujący gdyż było to aż 69,205%. FLORENTYNA L, która w zeszłym roku w ZT Bielice zajęła III m, jest pierwszym źrebięciem westfalskiego ogiera LENON L (Dream On - Emma po Fuerst Piccolo). Ogier ten aktualnie stacjonuje na terenie naszego województwa, w stajni Państwa Leszczyńskich w Pyszczynie i jak pokazuje przykład FLORENTYNY swoje ruchowe uzdolnienia przekazuje również na potomstwo.
Obydwa konie trenuje Katarzyna Konarska, która w przyszłym sezonie dosiadać będzie kolejnego utalentowanego wyhodowanego w kujawsko - pomorskiem syna ogiera LANDOR wałacha BAFURA (od Bafuria po Bas) hodowli Stefana Wilusia (Koronowo).

Pod tym linkiem znajduje się filmik z przejazdu Katarzyny Konarskiej na 
Florentynie L:
https://www.youtube.com/watch?v=ITfeCX-OKqE&feature=youtu.be

Pod tym linkiem znajduje się filmik z przejazdu Katarzyny Konarskiej na 
Largo:
https://www.facebook.com/Stragona/videos/1395772097113249/

Partnerzy

 

Newsletter