Zebranie hodowców TKHK Bydgoszcz

"Najbliższe zebranie hodowców TKHK Bydgoszcz odbędzie się we wtorek, 26.06.2007 o godz. 18:00 w Jarużynie (stajnia Państwa Zielińskich).

Czytaj więcej...

Wyniki VII Polowej Próby Wierzchowej Klaczy

W dziale Wyniki Prób i Wystaw prezentujemy wyniki VII Polowej Próby Wierzchowej Klaczy, która odbyła się 30 czerwca 2007r w Jarużynie.

Informacje o naborze na stacjonarny trening wierzchowy klaczy

KPZHK informuje że nabór na 60 -dniowy stacjonarny trening wierzchowy
klaczy odbędzie się 12.09.2007 od godz. 11.00
na terenie O.S.K. w Nowym Ciechocinku.

Kwalifikacje ogierów do ZT 2008

Kwalifikacja ogierów rasy małopolskiej na 100-dniowy trening wierzchowy zakończony próbą dzielności odbędzie się w dniach 26-27.05. w ZT Bogusławice.
Kwalifikacja ogierów rasy wielkopolskiej, polskiego konia szlachetnego półkrwi oraz hodowli zagranicznej na 100-dniowy trening wierzchowy zakończony próbą dzielności odbędzie się w dniach 28-29.05. w ZT Biały Bór.

Stacjonarny trening klaczy - Nowy Ciechocinek 2008r.

Kwalifikacje do ZT w Nowym Ciechocinku rozpoczną się 4 stycznia 2008r. o godz. 11.00. W związku z tym wszyscy hodowcy, którzy zgłosili klacze na wskazany termin, proszeni są o stawiennictwo. Równocześnie przypominamy, że zgłoszone klacze powinny spełniać wymagane warunki (m.in. aktualne szczepienia przeciwko grypie oraz świadectwo zdrowia wystawione przez lekarza weterynarii).

Czytaj więcej...

Lista klaczy zakwalifikowanych na test stacjonarny

Lista klaczy zakwalifikowanych na 60 - dniowy test stacjonarny w Nowym Ciechocinku  (I.2008) kształtuje się następująco:
KORA                                
sp    
05    
Rosselli  - Karagenia po Kartacz

ROSSELIA     
sp    
05    
Rosselli - Rosana po Guido

ROSANTA     
sp    
03    
Santiego - Riwiera po Rubin

FRUTINA     
sp    
03    
Santiego -Finezja po Guido

BIBA     
sp    
04    
Grand de la Cour - Balanga po Aldo

WIZJA     
wlkp    
05    
Cedrus - Wioska po Hamlet Go

OLIMPIA     
sp    
05    
Aravel Waro - Optima po Leandro

ENIGMA     
sp    
05    
Aravel Waro - Era po Leandro

BARKA     
sp    
05    
Aravel Waro - Bariera po Montevideo

RENA     
sp    
03    
Rosey - Remika po Mig

BAVARIA     
wlkp    
05    
Machandel - Bogdanka po Polonus

PINIA      
m    
04    
Emetyt -Pilica po Arcus xx

POLISA     
m    
05    
Lubań - Palma po Emir

PASJA     
sp    
05    
Song - Passa po Halerz

BIRMA     
sp    
05    
Quito van de Heydehoek - Batuta po Qumball

AGUAJA     
sp    
05    
Sapiecha xx - Anna po Aldato

ZŁOTA      
sp    
03    
Sapiecha xx - Zadyma po Marino

AMBRA     
wlkp    
03    
Jantar xx - Aragonia po Flirt

ŁUNA      
sp    
04    
Rubin - Łagodna po Guido

DENI     
wlkp    
03    
Biwak - Dinara po Magnat

Partnerzy

 

Newsletter